До уваги підприємців міста Біла Церква!

Дата :
2018-02-02

Відповідно до п.п.2, 4 «б» ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.4.10 розділу IV рішення сесії Білоцерківської міської ради від 28 вересня 2017 року №1445-37-VII «Про затвердження Правил додержання тиші на території та у громадських місцях м.Білої Церкви» визначені вимоги щодо встановлення режиму роботи підприємств (об’єктів торгівлі, сфери послуг), установ та організацій обслуговування населення (в тому числі підприємств, закладів ресторанного господарства) незалежно від форм власності.

Ці вимоги полягають у тому, що заклади торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, підприємств, установ, організацій зобов’язані погоджувати режим роботи з відповідним уповноваженим органом місцевого самоврядування.

Для отримання інформації та написання заяв на погодження режиму роботи закладів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення суб’єкти господарювання повинні звернутися до відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради за адресою:

м.Біла Церква, вул. Л.Курбаса, 3, 3-й поверх,
конт.тел.: (04563) 51987, 51987, 53313.

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради