Триває прийом конкурсних робіт на розробку кращого ескізного проекту пам'ятного знаку жертвам Голокосту в м. Біла Церква

Дата :
2018-01-29

Відповідно до рішення  Білоцерківської міської ради від 21.12.2017 року за №1796-42-VlI «Про спорудження пам’ятного знаку жертвам Голокосту в м. Біла Церква» триває прийом конкурсних робіт на розробку кращого ескізного проекту пам'ятного знаку жертвам Голокосту в м. Біла Церква, на земельній ділянці комунальної власності, розташованій на  площі Торговій, перед житловим будинком №1/12 по вул. Івана Сошенка (колишня назва вул. Варинського).

Конкурсні проекти приймаються до 16 години 16 березня  2018 року за адресою: м. Біла Церква, вул. Героїв Небесної Сотні, 36, тел.5-40-65 (відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради).

Вихідні дані конкурсу додаються:

1.     Програма та Умови;

2.     Викопіювання з ситуаційного плану міста в масштабі 1:2000;

3.     Топографо-геодезичний план території в масштабі 1:500 з нанесенням планувальних обмежень щодо червоних ліній та ліній регулювання забудови;

4.     Фотофіксація земельної ділянки, що знаходиться в північно-західній частині площі Торгової, перед житловим будинком №1/12 по вул. Івана Сошенка (колишня назва вул. Варинського).

Оргкомітет