Біла Церква готується до проведення Міжнародних змагань з триатлону

|  11. 07. 2017

11 липня відбулося засідання організаційного комітету з проведення Міжнародних змагань з триатлону «Кубок Білої Церкви» та «Кубок України», які відбудуться 16 липня ц.р.

Під час засідання обговорили питання стану готовності доріг, якими пролягатиме маршрут змагань, організацію дорожнього руху під час змагань, медичне забезпечення, координацію роботи представників Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, порядок інформування громадськості тощо.

За попередніми даними, у змаганнях візьмуть участь понад 200 осіб як з України, так і з-за кордону.

У засіданні взяли участь: заступник міського голови Ольга Настіна, депутат Білоцерківської міської ради Ігор Гейло, начальник відділу фізичної культури і спорту Валентина Коросько, представники низки служб, задіяних у проведенні змагань. Зокрема це управління, відділи та комунальні підприємства Білоцерківської міської ради, підприємства-перевізники, правоохоронні органи тощо.

Варто зазначити, що у зв’язку з проведенням Міжнародних змагань з триатлону 16 липня у період з 10.30 до 16.00 рух транспорту по бульвару Олександрійський (50-річчя Перемоги), від Соборної площі (Волі) до вул. В’ячеслава Чорновола (Сломчинського), буде тимчасово перекрито.

Більш детальна інформація: bc-rada.gov.ua/node/7334