Професія, що дивиться в майбутнє

|  30. 06. 2017

30 червня у Білій Церкві відбулися урочистості з нагоди Дня архітектури України. Це свято відзначається щорічно 1 липня та встановлено в нашій державі згідно з Указом Президента України «Про День архітектури України» від 17 червня 1995 року.

За дорученням міського голови Геннадія Дикого присутніх привітала його заступник Ольга Настіна, яка наголосила, що саме архітектори змінюють обличчя нашого міста.

«Говорять, що живопис – це мистецтво, на яке можна дивитися, скульптура – мистецтво, яке можна розглядати з різних сторін. І тільки архітектура є мистецтвом, крізь яке можна пройти. Тож щиро вдячна вам за ваші проекти, цікаві ідеї, за те, що кожен із білоцерківців може бачити майбутнє», - зазначила заступник міського голови.

Ольга Настіна побажала архітекторам творчої наснаги, сил на втілення своїх проектів та якомога більше шанувальників їхньої творчості. Кращим працівникам галузі були вручені грамоти міського голови із грошовою винагородою.

Голова Білоцерківської організації Національної спілки архітекторів України Аркадій Дубік вручив дипломи спілки авторам – переможцям конкурсу проектів у різних номінаціях. Зокрема це проекти культових будівель та споруд, індивідуальних та багатоквартирних житлових будинків, громадських будівель, проекти організації громадського простору, інтер’єрів, ландшафтного дизайну тощо. З даними роботами присутні могли ознайомитися під час заходу.

Варто відмітити, що в Білій Церкві працює понад 100 архітекторів, 24 із яких є членами Національної спілки архітекторів України. Роботи білоцерківських архітекторів відомі не тільки безпосередньо в нашому місті, у Білоцерківському району, Київській області, а й у різних містах України.

Окрім проектування нових будівель, архітектори Білої Церкви широко задіяні в розвитку благоустрою міста – створенні проектів нових тротуарів, доріжок, малих архітектурних форм тощо.

У заході взяли участь: члени виконавчого комітету міської ради Вадим Маршалок та Вадим Фастовський, представники громадськості та ін.