Відбулося засідання 34 сесії Білоцерківської міської ради VII скликання

|  29. 06. 2017

29 червня відбулося пленарне засідання 34 сесії Білоцерківської міської ради VII скликання, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

На початку засідання депутати внесли до порядку денного сесії низку змін та доповнень, а також підтримали пропозицію заслухати у першочерговому порядку питання щодо присвоєння імені одній із міських загальноосвітніх шкіл та перейменування низки вулиць Білої Церкви.

Зокрема, до порядку денного були внесені, а потім затверджені такі питання:

- Про внесення змін до Білоцерківської програми захисту населених територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2014-2017 роки, затвердженої рішенням міської ради від 07.11.2014 року №1308-65-VI;

Про внесення змін та доповнень до рішення Білоцерківської міської ради «Про бюджет м.Біла Церква на 2017 рік»;

Про внесення змін у додаток до рішення Білоцерківської міської ради «Про деякі питання забезпечення жителів міста муніципальним житлом»;

-   Про затвердження Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю;

-   Про зміну цільового призначення земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м.Біла Церква.

Перед початком засідання заслухали звернення депутата Білоцерківської міської ради Юрія Баласа стосовно коригування тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій до фактичної вартості електроенергії, що використовується для освітлення місць загального користування те електропостачання ліфтів. Дана пропозиція була внесена для взяття до відома виконавчого комітету міської ради з метою уникнення напруги під час забезпечення підготовки житлового фонду до опалювального сезону, якісного надання житлово-комунальних послуг в цілому.

«Мова не йде про підвищення тарифу на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових споруд, а виключно про коригування вартості електроенергії та інших складових, які регулюються державою», - наголосив депутат.

Міський голова Геннадій Дикий дав відповідні протокольні доручення своїм профільним заступникам.