Шановні мешканці міста Біла Церква !

Дата :
2017-02-27

Повідомляємо, що 24 лютого відбулося підписання  протоколу  до інвестиційного договору про введення  в  експлуатацію  єдиної  автоматизованої  системи оплати  проїзду на  міському  громадському  транспорті  у   м. Біла Церква.

Відповідно до рішення  виконавчого комітету Білоцерківської  міської  ради від
17 січня 2017 року № 07 «Про  тариф на  проїзд у  міському  електричному  транспорті» з  11 березня 2017 року вводяться  в  дію  нові  тарифи  на  проїзд у міському  електричному  транспорті, а саме:

1. При купівлі разового квитка:

- у кондуктора або водія  –  3,0 грн.;

- у стаціонарній касі або терміналі - 2,5 грн.

2. У  разі  використання  пластикової  безконтактної  картки  при  одноразовому  придбанні  поїздок:

- 1-9 поїздок – по 2,0 грн./поїздка;

-  10 поїздок – по 1,85 грн./поїздка;

- 11 поїздок – за 20 грн. (10 поїздок по 1,85 грн., а 11-а поїздка – по 1,50 грн. );

- 12-19 поїздок – по 1,80 грн./поїздка;

-  від 20  до 60  поїздок – по 1,75 грн./поїздка.

3. Вартість проїзного квитка, терміном на 1 місяць, на проїзд  у міському електричному транспорті:

- для громадян - 60,0 грн;

- для студентів денної  форми навчання - 40,0 грн. / за електронними студентськими квитками -35,0 грн.;

- для  учнів загальноосвітніх  шкіл - 20,0 грн./ за  електронними учнівськими квитками – 15,0 грн.

Датою початку місяця  вважається дата  першої валідації (використання  картки).

4. Встановити вартість одноразової застави за користування  пластиковою безконтактною карткою – 20 грн. Кошти  одноразової  застави повертаються при  поверненні  пластикової  безконтактної картки.

Проїздні  квитки можна буде придбати  у  мережі торгових точок, у кондукторів та водіїв  тролейбусів. Більш детальна інформація про місця прозажу та правила користування  електронними  квитками  розміщенна  на  офіційних сайтах  Білоцерківської міської ради: www.bc-rada.gov.ua та  Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління»: www.38-51-51.com.ua

Керуючий справами виконавчого комітету
міської ради                                                                                                        М.С.Свірський