В м. Біла Церква визначено переможців конкурсу автомобільних перевізників

|  17. 02. 2017

15 лютого в м. Біла Церква відбулося засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

Засідання проводилося на підставі рішення виконавчого комітету міської ради від 13 грудня 2016 року №503 «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м. Білої Церкви» та у відповідності до Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081.

Умови конкурсу визначені рішенням виконавчого комітету міської ради від 11 жовтня 2016 року №438 «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м. Білої Церкви».

Під час проведення конкурсу було визначено перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування за рядом об`єктів конкурсу.

В ході заходу було заслухано інформацію перевізників-претендентів про кількість транспортних засобів, наявність рухомого складу пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, інвестиційні зобов`язання та обговорено основні пріоритети на об`єкти конкурсу. Також, учасниками конкурсу було обґрунтовано запропоновані ними конкурсні пропозиції та надані відповіді на ряд питань членів конкурсного комітету.

Так, у зв`язку з тим, що КП БМР «Тролейбусне управління» в конкурсних пропозиціях встановило пріоритети на об`єкти конкурсу їм було запропоновано першим розглядати об`єкти конкурсу – автобусний маршрут № 14 та № 22. З`ясовано, що транспортні засоби, запропоновані КП БМР «Тролейбусне управління» для роботи на даних маршрутах не відповідають умовам конкурсу, тому їх було знято з участі в конкурсі на вищезазначені маршрути і відповідно по даним об`єктам конкурсу залишився один претендент – ТОВ «ТРАНССІТІ».

Враховуючи вищевказане, відповідно до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (затвердженого Постановою КМУ від 03.12.2008р. №1081) у разі, якщо у конкурсі бере участь тільки один перевізник – претендент, його може бути визнано переможцем конкурсу. Решта об`єктів конкурсу, на які є по декілька претендентів, визначення переможця проводиться за бальною системою.

Голосування по визначенню переможця конкурсу проводилось в закритому режимі. По завершенню роботи конкурсного комітету представникам - перевізників було оголошено переможців та підприємство-перевізник, яке посіло друге місце. Зокрема:

№ маршруту

№ маршруту, найменування кінцевої зупинки

1 місце, термін укладання договору

2 місце

3

Житловий масив Заріччя(вул. Лісова) – автомагістраль Київ - Одеса

МПП «Діліжанс»

11

Старокиївське кладовище - житловий масив Таращанський

ПАТ «Білоцерківський автобусний парк»

14

Житловий масив Заріччя (вул. Лісова) – Залізничний вокзал

ТОВ «ТРАНССІТІ»

5 років

16

Житловий масив Піщаний – вул. Січневого Прориву

ПП «КАН»

17

Вул. Івана Кожедуба (Хімбуд) – вул. Січових Стрільців (Нове Зарічанське кладовище (Володарська траса)

МПП «Діліжанс»

1рік

ПАТ«Білоцерківський автобусний парк»

18

Залізничний вокзал – вул. Івана Кожедуба (Хімбуд)

1рік

19

«Сфера Авто (вул. Сухоярська)- залізнична станція «Роток»

ПАТ«Білоцерківський автобусний парк»

21

Вул. Семашко – вул.Томилівська

22

Гайок – залізнична станція «Роток»

ТОВ «ТРАНССІТІ»

5 років

Ознайомитися із кількістю транспортних засобів, в т.ч. і транспортними засобами для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями та наявністю інвестиційних пропозицій, які подавалися перевізниками – претендентами на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Біла Церква можна на  офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради.

З метою забезпечення прозорості та відкритості при проведенні конкурсу здійснювалася онлайн-трансляція.

В заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський, представники підприємств – перевізників, громадськість та журналісти місцевих ЗМІ.