Робоча нарада щодо організації та проведення в місті свята Хрещення Господнього

|  16. 01. 2017

16 січня в м. Біла Церква відбулася робоча нарада щодо організації заходів в місті з нагоди свята Хрещення Господнього. Провів нараду керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський.

«19 січня в християнському світі відбувається відзначення свята Хрещення Господнього. Головним завданням міської влади є забезпечення комфортних умов для білоцерківців під час святкувань. Ряд управлінь та відділів міської ради разом із Білоцерківським відділом ГУ ДСНС України та Білоцерківським відділом поліції Головного управління Національної поліції здійснюють організацію заходів під час святкувань щодо встановлення пунктів обігріву, розгортання польової кухні та ін.», - сказав керуючий справами виконавчого комітету.

Слід зауважити, що основними місцями проведення масових заходів під час Водохреща в місті будуть з 11.00 до 15.00 год. територія центрального пляжу міста, з 12.00 до 15.00 год. район вул. Князя Володимира,3 та з 13.00 до 15.00 год. район човнової станції (вул. Запорізька).

Під час робочої наради керуючий справами виконавчого комітету надав ряд доручень управлінням та відділам міської ради, Білоцерківському відділу ГУ ДСНС України та Білоцерківському відділу поліції Головного управління Національної поліції. А саме:

щодо посилення патрулювання та забезпечення громадського порядку;

-         щодо розміщення сміттєвих баків в місцях проведення заходів;

-         по забезпеченню каретами швидкої медичної допомоги місць масового скупчення вірян та ін.

Також, в ході наради було обговорено питання відкриття та проведення змагань з ловлі риби на р. Рось в районі центрального пляжу міста.

В заході взяли участь представники структурних підрозділів міської ради, Білоцерківського відділу ГУ ДСНС України в Київській області, Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області, релігійних громад міста, представники ряду комунальних підприємств міської ради, громадськість та журналісти місцевих ЗМІ.