Коваль Ольга Миколаївна

Коваль Ольга Миколаївна народилась 07 вересня 1983 року в м.Дебрецен Угорщина.

З вересня 1990 року по червень 2000 року навчалась у Білоцерківській загальноосвітній школі № 8.

З 2001 року по 2003 рік навчалась в Київському коледжі міського господарства Академії муніципального управління,  за спеціальністю діловодство. Отримала кваліфікацію молодший спеціаліст організатор діловодства державної установи.

З 2006 року по 2011 рік навчалась в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Економіка і підприємництво» та здобула кваліфікацію бакалавра з управління персоналом і економіка праці.

З 2012 року по 2013 рік навчалась ДВНЗ Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана, за спеціальністю управління персоналом та економіка праці. Отримала кваліфікацію магістра з управління персоналом та економіки праці.

Трудова діяльність:

З січня 2007 року по квітень 2011 року працювала в ВНЗ ВМУРоЛ «Україна» Білоцерківський інститут економіки та управління на посаді секретаря соціально-правового факультету.

З квітня 2011 року по червень 2013 року працювала на посаді головного спеціаліста відділу по роботі з роботодавцями Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості.

З червня 2013 року по жовтень 2013 року працювала на посаді начальника відділу надання соціальних послуг Сквирського районного центру зайнятості.

З жовтня 2013 року по лютий 2016 року працювала в Білоцерківському міськрайонному центрі зайнятості на посадах головного спеціаліста відділу взаємодії з роботодавцями та провідного фахівця з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення.

З квітня 2016 року по теперішній час працюю в Білоцерківській міській раді на посаді інспектора відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення роботи міської ради та виконавчого комітету.