Шкуренко Наталія Валеріївна

Шкуренко (Скрипкіна) Наталія Валеріївна, народилася 2 травня 1979 року в селі Шкарівка Білоцерківського району Київської області.

Українка, громадянка України.

З вересня 1986 року до червня 1996 року навчалась у Шкарівській середній школі, де одержала атестат про середню освіту.

У липні 1996 року вступила до Білоцерківського державного аграрного університету - на економічний факультет за спеціальністю «облік і аудит», кваліфікація - економіст по бухгалтерському обліку, отримала диплом бакалавра, 12 липня 2001 року закінчила навчання та отримала диплом спеціаліста (з відзнакою), присвоєна кваліфікація - економіста по бухгалтерському обліку і аудиту.

Загальний трудовий стаж 18 років, на державній службі з грудня 2004 року по теперішній: час (Білоцерківська ОДІ 11 ГУ ДФС у Київській області) на посаді - головного державного інспектора.