Щоб забезпечити безпеку жителів міста

|  02. 12. 2016

В ході засідання керуючи справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський  доповів про розроблену в Білій Церкві Програму запобігання злочинності «Безпечне місто Біла Церква» на 2016-2018 роки. Відмітив, що забезпечення безпеки громадян та підтримка нормальної життєдіяльності міста завдяки стабільній роботі її важливих об’єктів є однією з головних завдань влади.

Оскільки в місті зростає рівень суспільно-політичної активності мешканців, їх участі в різноманітних чисельних масових заходах, необхідне створення найбільш сприятливого середовища для життєдіяльності населення. Міською владою, у співробітництві із провоохоронними органами постійно проводиться робота щодо протидії та профілактики правопорушень, терористичних проявів, загроз інтересам держави, забезпеченню суспільного порядку при проведенні публічних та масових заходів, захисту життя та здоров’я громадян.

Зростання рівня злочинності по місту та,  зокрема, в публічних місцях, свідчить про негайну необхідність встановлення на вулицях та в’їздах-виїздах з міста сучасних систем зовнішнього відео спостереження та відео фіксації правопорушень, в тому числі у сфері безпеки дорожнього руху, а також встановлення в публічних місцях. Камери та кнопки термінового виклику працівників поліції також будуть встановлені в міських  школах, дошкільних та позашкільних навчальних закладах, лікувальних установах. Використання  в правоохоронній діяльності зазначеного обладнання дозволить  більш ефективно реагувати на повідомлення  та допоможе швидше розкривати правопорушення, що попередить у свою чергу інші.

«Програма розроблена із залученням фахівців Української федерації індустрії безпеки, представників Білоцерківського відділу поліції  Головного управління Національної  поліції України в Київській області та  громадськості міста», - відмітив Максим Свірський.

Депутати міської ради затвердили дану програму, яка передбачає проведення ряду заходів серед яких: створення системи відеоспостереження та відеоконтролю, встановлення засобів і систем безпеки для моніторингу, створення єдиної локальної міської мережі системи «Безпечне місто Біла Церква»,  обладнання спеціальними пристроями і датчиками  та іншими елементами безпеки об’єктів різних форм власності. Одним з найважливіших завдань Програми є створення ситуаційного центру м. Біла Церква, який представлятиме багатофункціональну систему, організаційно-технічний комплекс, основу якого становитиме інформаційне та технічне забезпечення для підтримки оперативних і стратегічних управлінських рішень.