Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації

Дата :
2016-11-17

яке відбудетьс 21.11.2016 року о 10 год. в приміщенні
Торгова площа, 6 (відділ звернень)

Порядок денний

1.         Розгляд проекту рішення «Про надання  згоди на безоплатне прийняття та передачу рухомого складу тролейбусів».

2.         Розгляд проекту рішення «Про затвердження об’єкта міської комунальної власності по вул. Гайок, 4а до приватизації шляхом викупу».

3.         Розгляд проекту рішення «Про безоплатну передачу з балансу міського фінансового управління Білоцерківської міської ради на баланс Білоцерківського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) комп’ютерів в комплекті».

4.         Розгляд проекту рішення «Про безоплатну передачу з балансу Білоцерківської міської лікарні №1 на баланс виконавчого комітету Білоцерківської міської ради та комунального закладу Білоцерківської міської ради Дитячо – юнацької спортивної школи «Богатир» майна».

5.         Розгляд проекту рішення «Про безоплатну передачу частини нежитлової будівлі, яка розташована за адресою: Київська область, місто Біла Церква, вул. Андрея Шептицького, 2».

6.         Різне.

Голова комісії      С. І. Мартинюк

Дата анонса: 17.11.2016 р.