Яціневич Тамара Іванівна

Яціневич Тамара Іванівна народилася 8 квітня 1973 року в місті Біла Церква Київської області. Українка, громадянка України.
З 1980 по 1988 рік навчалась у ЗОШ № 9 міста Білої Церкви Білоцерківської міської ради та отримала неповну середню освіту.
Протягом 1988-1990 рр. навчалась в СПТУ № 12 міста Білої Церкви, яке закінчила з відзнакою та паралельно отримала повну середню освіту.
У вересні 1991 року була зарахована на заочну форму навчання до Київського технологічного технікуму легкої промисловості, який закінчила в 1994 році та отримала диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Швейне виробництво» й здобула кваліфікацію «Технік-технолог».
З лютого 1995 року по березень 2001 року навчалась у Білоцерківському державному аграрному університеті за заочною формою навчання і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію менеджера-економіста.

Трудову діяльність розпочала у липні 1990 року в Білоцерківській ЦРЛ з виконання обов'язків швачки.
У липні 1991 року була переведена на посаду бухгалтера Білоцерківської ЦРЛ. З вересня 1995 року займала посаду провідного спеціаліста бухгалтерії в цьому ж медичному закладі.
З червня 2000 року розпочала трудовий стаж державної служби у Державній інспекції з контролю за цінами в Київській області, працюючи спочатку провідним державним інспектором, а з квітня 2002 року - головним державним інспектором.
У червні 2005 року отримала подяку за значні особисті внески у діяльність Державної інспекції з контролю за цінами в Київській області (наказ ДІЦ від 15.06.2005 р. №81к).
З квітня 2008 року в порядку переведення була призначена на посаду економіста І (першої) категорії бюджетного відділу фінансового управління Білоцерківської райдержадміністрації. У листопаді 2013 року звільнилася за згодою сторін за сімейними обставинами та запланованим переїздом до міста Києва.
Протягом грудня 2013 р. - серпня 2014 р. перебувала на обліку в Білоцерківському міськрайонному центрі зайнятості.
У серпні 2014 року призначена на посаду головного спеціаліста відділу контрольно-перевірочної роботи управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві як така, що успішно пройшла конкурсний відбір. У лютому 2015 року звільнилася з займаної посади, в зв'язку з закінченням трудового договору (виходу із декретної відпустки основного працівника).
З лютого по грудень 2015 року перебувала на обліку в Білоцерківському міськрайонному центрі зайнятості.
Протягом жовтня - листопада 2015 року підвищувала кваліфікацію в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету імені Драгоманова за спеціалізацією «Бухгалтерія 1-С: Підприємство 8.2».