ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тарифи на ритуальні послуги»

Дата :
2016-10-31

Проект регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради  «Про тарифи на  ритуальні послуги» розроблений в зв’язку з невідкладною необхідністю регулювання діючих з 24 травня 2016 року тарифів на окремі види ритуальних послуг, що надаються населенню комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг» та є збитковими для підприємства, що їх надає, і потребують перегляду до рівня їх собівартості з мінімальною рентабельністю.

Відповідно до Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону «Про поховання та похоронну справу» та ст. 9 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту  регуляторного акта «Про тарифи на ритуальні послуги».

Метою прийняття даного рішення є: встановлення мінімальної вартості надання ритуальних послуг, що складають мінімальний перелік послуг необхідних для поховання померлого з урахуванням інтересів громади та фактичних витрат суб’єкта господарської діяльності, на їх надання.

З проектом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів www.bc-rada.gov.ua та в планово-економічному відділі комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг» (адреса:   ) тел. 39-15-17, 39-13-38.

Термін прийняття зауважень та пропозицій до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу розробником даного проекту за адресою: м. Біла Церква, вул. Росьова,7, КП БМР „Спецкомбінат з надання ритуальних послуг”, планово-економічний відділ щоденно з 8-00 до 17-00, крім суботи та неділі, ел адреса  e-mail: 03346609@ukr.net

Заступник міського голови                                                                     І.В.Новогребельська