Картка білоцерківця – один із елементів соціальної підтримки

|  20. 09. 2016

20 вересня відбулося засідання робочої групи з питань впровадження в місті Біла Церква Концепції муніципальної картки – картка білоцерківця.

Данна картка – це  іменна електронна пластикова картка, що є матеріальним носієм персональних даних її утримувача  і підтримує додатки, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальних платежів - пільг та інших сервісів і послуг.

В ході засідання виступив керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський. Він зазначив, що основою персональної картки стане транспортний, медичний, соціальний та освітній компоненти.

«На сьогоднішній день КП БМР «Тролейбусне управління» перевозить велику кількість пасажирів, що маю пільги. Тому запровадження картки білоцерківця дасть можливість, в повному обсязі, мати дані стосовно пільгових категорій населення, що користуються громадським транспортом і забезпечити контроль бюджетних коштів з компенсації цих перевезень», - сказав керуючий справами.

Використання муніципальної картки планується не тільки отримувачами пільг, але і іншими містянами в галузях охорони здоров”я, освіти, транспорту та для розрахунку в торгівельних закладах.

Максим Свірський відмітив, що у зв”язку із змінами в чинному законодавстві, міська влада вже розробляє Комплексну програму надання пільг. Планується іі затвердження та застосування з наступного року. Дана Програма буде активно  поєднуватися з карткою містянина.

Під час засідання виступили представники компанії MasterCard, Хай-тек офісу, консорціуму АСТЕК,  ТОВ "Підприємство "Пластик Карта", АТ «Ощадбанк». Присутні презентували роботу своїх компаній та установ, а також обговорили основні напрямки співпраці з міською владою в ході реалізації та провадження Концепції муніципальної картки.

В заході взяли участь заступник міського голови Інна Новогребельська, радник міського голови Сергій Постівий, керівники структурних підрозділів міської ради, директор КП БМР «Тролейбусне управління» Руслан Степанський.