Люлька Марія Миколаївна

Люлька Марія Миколаївна, народилася 7 травня 1990 року в м. Біла Церква Київської області.

У 1997 році пішла у перший клас БЗШ І — III ступенів № 11 м. Біла Церква, де одержала атестат про середню освіту.

У 2005 році після закінчення школи вступив до Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу КОІПОПК на спеціальність «Початкове навчання та іноземна мова».

З 2009 - 2011 рік навчалась в Київському національному педагогічному університеті ім.М.П.Драгманова, де отримала диплом бакалавра та здобула кваліфікацію вчитель початкової школи; вчитель англійської мови в початковій школі.

2009-2011 рік навчалась у Київському національному університеті культури і мистецтв, де отримала диплом бакалавра та здобула кваліфікацію документознавство та інформаційна діяльність.

2011-2013 рік навчалась у Київському національному педагогічному університеті ім.М.П.Драгманова, де отримала диплом магістра та здобула кваліфікацію викладача педагогіки; вчителя початкової школи; вчитель англійської мови в основній школі.

2014-2015 рік навчалась у Київському національному педагогічному університеті ім.М.П.Драгманова, де отримала диплом магістра та здобула кваліфікацію керівник закладу з оцінювання якості освіти; фахівець в галузі освітніх вимірювань.

З 2008 по 2009 рік працювала в Центрі творчості дітей та юнацтва Київщини на посаді керівника гуртка.

З 2009 по теперішній час працює в Центрі творчості дітей та юнацтва «Соняшник» на посаді культорганізатора та керівника гуртка.