Овчарук Інна Ігорівна

Овчарук Інна Ігорівна народилася 26 липня 1992 року в с. Сатанівка Монастирищенського району Черкаської області. Громадянка України.

З 1999 року до  2010 року навчалася у Сатанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області.

З 2010 року до 2014 року навчалася у Білоцерківському національному аграрному університеті на юридичному факультеті за напрямом підготовки «Правознавство». Здобула кваліфікацію «бакалавр» з відзнакою.

З 2014 року до 2015 року навчалася в Академії внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство» юридично-психологічного факультету інституту заочного навчання. Здобула кваліфікацію «спеціаліст» з відзнакою.

З липня 2014 року до травня 2015 року працювала в Білоцерківському пологовому будинку на посаді юрисконсульта.

З червня 2015 року до липня 2016 року працювала у юридичному відділі виконавчого комітету Білоцерківської міської ради на посаді в.о. головного спеціаліста.

З липня 2016 року працює у відділі державного архітектурно-будівельного контролю Білоцерківської міської ради на посаді в.о. головного спеціаліста.

Сімейний стан: неодружена.

До кримінальної відповідальності не притягувалась.