Козачук Дмитро Володимирович

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Козачук Дмитро Володимирович, народився 24 травня 1978 року в м. Біла Церква.

У 1995 році закінчив середню школу №14 (нині гімназія №1).

Професійна діяльність

Після закінчення школи мав мету стати медиком, працював на станції швидкої та невідкладної медичної допомоги, за рік поступив до Білоцерківського медичного училища, яке успішно закінчив у 1999 році здобувши професію фельдшера.

Після завершення працював адміністратором у закладі громадського харчування, паралельно освоїв професії звукооператора, ведучого радіопрограм, звукорежисера.

У 2005 році успішно пройшов конкурсний відбір у ТОВ «Бастіон», та переїхав жити та працювати у м. Київ спеціалістом з підбору та навчання персоналу, захопився психологією, сферою HR.

З 2007 року як фрілансер почав з менеджера по рекламі у рекламній агенції, займався пошуком клієнтів, пізніше – розробкою рекламних кампаній, створенням інтелектуального та графічного контенту, написанням заміток, статей, інтерв’ю, розробкою та виданням журналу у якості головного редактора та журналіста, організацією робочого процесу, кризис-менеджментом.

У 2010 повернувся до Білої Церкви, взяв участь у створенні двох нових друкованих видань з організацією уже знайомих процесів з урахуванням місцевої специфіки.

У 2011 прийнятий на роботу до театру ім. Саксаганського начальником відділу маркетингу та реклами.

У 2013 отримав запрошення з консалтингового бюро «Кратія», де у якості спеціаліста з маркування упаковок лікарських засобів поєднав професійні знання медика, надбаний досвід роботи дизайнера, аналітика, технолога, вивчив законодавство у сфері регулювання вимог та обігу упаковок лікарських засобів.

Громадська діяльність

Під час навчання в училищі брав активну участь у громадському житті, був капітаном команди КВН училища, очолював молодіжні громадські студентські організації, брав участь у створенні першої студентської ради Білої Церкви. Займався зі школярами у гуртках та секціях, здобув перемоги з дитячими командами КВН гімназії №2, школи №3.

Був учасником виборчих кампаній, громадських рухів від 1998 року

На даний час очолюю Відокремлений підрозділ Всеукраїнської громадської правоекологозахисної організації “Зелений Тризуб” – Білоцерківська міська організація Київської області.