Матусевич Вікторія Валентинівна

Матусевич Вікторія Валентинівна народилася 6 березня 1969 року в селі Трушки Білоцерківського району Київської області. Народилася в сім'ї службовців - батько вчитель історії, мати - медична сестра.

У 1986 році закінчила Білоцерківську середню школу № 3 ім. Т.Г. Шевченка. За успіхи у навчанні нагороджена срібною медаллю.

У тому ж році була зарахована в Київській державний педагогічний інститут ім.О.М.Горького на педагогічний факультет, який закінчила у 1990 році з відзнакою та отримала спеціальність: педагогіка та методика початкового навчання, кваліфікація: вчитель початкових класів.

З 1990 по 1996 рік, працювала вчителем початкових класів у Білоцерківській середній школі № 8.

З 1997 по 1998 рік навчалася у Донецькому обласному учбовому центрі та отримала кваліфікацію бухгалтера.

З 2000 по 2006 рік працювала у Трушківській сільській раді на посаді Трушківського сільського голови ( було присвоєно 9 ранг посадової особи місцевого самоврядування).

З 2007 по 2008 рік працювала адміністратором у ПП Личак І.А.

З 2008 по 2009 рік перебувала на обліку у Білоцерківському міськрайонному центрі зайнятості.

З 2009 по 2010 рік працювала менеджером та заступником голови правління споживчого товариства «Водолій».

З 2011 року працюю заступником директора Білоцерківського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
З 14 жовтня 2014 року по даний час виконую обов'язки директора територіального центру .