Вареник Юлія Вікторівна

Вареник Юлія Вікторівна, народилася 14 листопада 1991 року в місті Біла Церква Київської області. Громадянка України.

З вересня 1999 року по червень 2009 року навчалася в Білоцерківській середній школі № 11, де отримала атестат про середню освіту.

У вересні 2009 року вступила до Національного Педагогічного Університету, до інституту природничо - географічної освіти та екології на факультет туризму, спеціальність - менеджер по туризму. Через чотири роки навчання, у червні 2013 року отримала диплом бакалавра. У вересні 2013 року вступила на магістратуру до цього ж університету і у червні 2014 року отримала диплом магістра.

Досвід роботи:
Практика в  туристичному  операторі  «NewsTravel»  (січень  -  квітень  2013р.) - помічник менеджера

Ресторан «ВиноГрад», м. Київ (вересень -грудень 2013 р.) -хостес.

Туристичне агентство «Океанія Тур» ( лютий - вересень 2014р.) - менеджер по туризму

Ресторан - караоке «Fellini» (грудень 2014 - травень 2015 р.) - адміністратор

Туристичне агентство «МАК-Тревел» ( травень 2015 - березень 2016 р.) - менеджер по туризму

Професійні навики: вільне володіння українською та російською мовами, початковий рівень  англійської.   Впевнений  користувач  ПК:   Microsoft  office,   програми  роботи  в Інтернеті,    програми    обробки    електронної    пошти,    система    бронювання.    Уміння користуватися офісною технікою.

Особисті  якості:   націленість  на  результат,  комунікабельність,  здатність  швидко навчатися, відповідальність, стресостійкість, цілеспрямованість, доброзичливість.