Про оголошення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви»

Дата :
2016-04-29

Відповідно до  розпорядження міського голови від 12 січня 2016 року  №  8К «Про затвердження  Порядку призначення на посаду керівників підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста  Білої Церкви», з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста  Білої Церкви оголошується конкурсний відбір на заміщення  вакантної посади директора комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви»:

-      громадянство України (не менше 10 років);

-     вільне володіння державною (українською) мовою;

-     повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст)

-     післядипломна освіта в галузі управління:

-     стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня – не менше 5 років;

-     наявність менеджерської підготовки;

-     упевнений користувач ПК, Microsoft Word, Excel, Power Point;

-     володіння англійською мовою на рівні, не нижчим за середній, є перевагою;

-     високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Документи: заява на ім’я голови конкурсної комісії щодо участі в конкурсному відборі  на посаду, автобіографія, ксерокопія трудової книжки, копії документів про освіту, мотиваційний лист і перспективний план розвитку  закладу подаються у відділ кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород міської ради  за адресою: вул. Я.Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09100.