Про оголошення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківсвітло»

Дата :
2016-04-29

Відповідно до  розпорядження міського голови від 12 січня 2016 року  №  8К «Про затвердження  Порядку призначення на посаду керівників підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста  Білої Церкви», з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста  Білої Церкви оголошується конкурсний відбір на заміщення  вакантної посади директора комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківсвітло».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківсвітло» :

-      громадянство України (не менше 10 років);

-     вільне володіння державною (українською) мовою;

-     повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст)

-     післядипломна освіта в галузі управління:

-     стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня – не менше 5 років;

-     наявність менеджерської підготовки;

-     упевнений користувач ПК, Microsoft Word, Excel, Power Point;

-     володіння англійською мовою на рівні, не нижчим за середній, є перевагою;

-     високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Документи: заява на ім’я голови конкурсної комісії щодо участі в конкурсному відборі  на посаду, автобіографія, ксерокопія трудової книжки, копії документів про освіту, мотиваційний лист і перспективний план розвитку  закладу подаються у відділ кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород міської ради  за адресою: вул. Я.Мудрого, 15, м. Біла Церква, Київська область, 09100.