Зеркалова Ольга Вікторівна

Зеркалова Ольга Вікторівна народилася 15 вересня 1982 року в м. Біла Церква Київської області. Українка. Громадянка України.

У 1989 році пішла до 1 класу середньої загальноосвітньої школи № 16 м. Біла Церква. Закінчила її з похвальним листом у 1999 році.

В цьому ж році переїхала до м. Тирасполь , Молдавія де навчалась у Тираспольському технікумі інформатики і права за спеціалізацією «Правознавство», який закінчила з відзнакою у 2002 році. Продовжила навчання у Московській академії інформатики і права за спеціальністю «Цивільне право», який закінчила у 2006р.

Під час навчання працювала у Тираспольському міському суді секретарем судового засідання та головним спеціалістом відділу кадрів Тираспольського машинобудівного ліцею.

В 2006 році повернулась до м. Біла Церква, народила доньку та перебувала у декретній відпустці до 2007р. Працювала помічником голови правління Білоцерківської книжкової фабрики та за сумісництвом викладачем правових дисциплін Університету сучасних знань. З вересня цього ж року почала працювати у комунальному підприємстві Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційній конторі №3 секретарем друкаркою та за сумісництвом спеціалістом відділу кадрів. В грудні 2007р. перейшла на посаду адміністратора ринку підпорядкованого КП БМР ЖЕК №3. Після ліквідації ринку перейшла на посаду паспортиста згодом реорганізованої в офісного службовця (діловодство) на якій пропрацювала до квітня 2016р.

Продовжую навчання в Одеській державній академії технічного регулювання та якості на III курсі, за спеціальністю «Метрологія та вимірювальна техніка».

Наразі працюю адміністратором Управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради по договору.