Розора Ірина Анатоліївна

Розора Ірина Анатоліївна народилася ЗО серпня 1987 року в м. Узин Білоцерківського р-ну. Київської обл. Громадянка України.

З вересня 1993 року до червня 2003 року навчалась у Узинській загальноосвітній середній школі, де здобула загальну середню освіту.

З вересня 2003 року до липня 2008 навчалась у Київському Національному Університеті культури і мистецтв (КНУКІМ). Спеціальність «Документознавсто та інформаційна діяльність». Кваліфікація документознавця, менеджер органів державної влади та управління.

Додатково: Маю сертифікат: присвоєно кваліфікацію користувача автоматизованої системи управління потоками робіт та організації конфіденційного документообігу ОРТіМА WorkFlow-стандарт.

З листопада 2008 року працювала в ЖЕК № 8 м. Біла Церква на посаді інспектор відділа кадрів,та по сумісництву секретар.

З вересня 2012 року переведена в ЖЕК № 7. З 01.09.2012р. Працювала на посаді паспортиста.

З березня 2013р. переведена офісним службовцем (документознавсто).
З квітня    2016р. скорочена в ЖЕК № 7.