Олійник Анна Олександрівна

Олійник Анна Олександрівна народилася 15 листопада 1984 року в місті Біла Церква, Київської області.

Освіта вища: з 2001 року по 2006 рік навчалася в Національній академії державної податкової служби України, спеціальність: «Правознавство», кваліфікація: магістр з права.

Трудова діяльність: з 2006 року по 2008 рік - державний податковий інспектор відділу зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації, а згодом - завідувач сектору прийому і роботи зі зверненнями громадян управління масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян Державної податкової інспекції Печерського району м. Києва. Інспектор податкової служби III рангу.

З 2008 року по 2010 рік - юрист, редактор-експерт тижневика «Головбух» Товариства з обмеженою відповідальністю «Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку -Україна».

З 2011 року по 2014 рік - викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Білоцерківського національного аграрного університету.
З квітня по листопад 2014 року - юрисконсульт Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа».
З 2014 року по 2015 рік - юрисконсульт Товариства з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода».

З грудня 2015 року по теперішній час - безробітна.