Бочаров Сергій Олексійович

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Бочаров Сергій Олексійович, народився 18.08.1966р. в м. Междуреченск, Кемеровської обл., Росія. У 1972 році разом з батьками переїхав в м. Першотравенськ, Дніпропетровської області, де навчався та закінчив на відмінно середню школу №4. З 1983 по 1988 pp. навчався та закінчив Дніпропетровський інститут інженерів залізничного транспорту та здобув спеціальність «Тепловози та тепловозне господарство», інженер-механік. 1988 року переїхав до м. Біла Церква, де на той час формувалась одна з найсильніших груп з бігу на витривалість з легкої атлетики. Був неодноразовим чемпіоном України з легкоатлетичного кросу, виконав норматив Майстра спорту. Був членом збірної команди України з марафону. По закінченню спортивної кар'єри, в 1992-93 pp. працював зам. Голови футбольного клубу «Динамо» м. Біла Церква, та перейменованого в футбольний клуб «Рось». З 1994 року і до цього часу займаюсь підприємницькою діяльністю. В політичні партії не вступав. З 2005 року, коли появилась матеріально спроможність, разом із друзями по спортивній кар'єрі, почали відроджувати спортивні традиції по проведенню легкоатлетичних пробігів в м. Білій Церкві. Провели декілька загально - українських змагань. Через 2 роки отримали право на проведення Чемпіонату України з легкоатлетичного кросу, а ще через рік відродили традицію проведення «Білоцерківського марафону», в рамках якого з 2008р. проводиться національний Чемпіонат з марафонського бігу. Цей пробіг був першим, та довгий час єдиним від України, що входить до міжнародної асоціації марафонів та пробігів AIMS. З 2008 року я виконую обов'язки директора «Білоцерківського марафону». В 2013 році я заснував клуб любителів бігу «Білоцерківський марафон», та є його президентом. На сьогодні, я є віце-президентом федерації легкої атлетики м. Біла Церква та вхожу до складу Комісії поза стадіонних видів спорту Федерації легкої атлетики України.