Богатиренко Юлія Вікторівна

Богатиренко Юлія Вікторівна, народилась 24 червня 1983 року в місті Києві. Громадянка України. Освіта: вища.

З 1990 року -1997 рік навчалась в загальноосвітній школі №301 ,м Києва.

З 1997по 2000 рік навчалась в загальноосвітній школі № 283, м. Києва, де отримала атестат про повну середню освіту.

З 2000 року по 2002 рік навчалась в Київському міському медичному коледжі, спеціальність медична сестра.

З 2007 року по 2012 рік навчалася в Національний університет фізичного виховання і спорту України , де здобула базову вищу освіту за напрямом підготовки «Здоров'я людини», ОКР бакалавр, спеціальність -фахівець з фізичної реабілітації, викладач фізичного виховання, диплом з відзнакою.

З 2012 року по 2014 рік навчалася в Національному університеті фізичного виховання і спорту України, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізична реабілітація» та здобула кваліфікацію магістра з фізичної реабілітації, диплом з відзнакою.

Професійна діяльність:

В 2002 році працювала медичною сестрою в Центральній міській клінічній лікарні міста Києва, після чого медичною сестрою в Пологовому будинку № 7.

В 2007 році працювала в Центральній районній поліклініці Деснянського району міста Києва.

З 2008 року працюю в Комунальному закладі київської обласної ради «Білоцерківський обласний онкологічний диспансер» в м. Біла Церква медичною сестрою. В 2014 році переведена на посаду головної медичної сестри.