Перішко Валентина Миколаївна

Перішко Валентина Миколаївна народилась 06 листопада 1979 року в м. Біла Церква.
1985-1996р навчалася в Білоцерківські ЗОШ №18. Протягом одинадцяти років займалася легкою атлетикою та баскетболом (маю нагороди )
Після школи вступила до Одеського коледжу стандартизації, метрології та сертифікації ( була старостою курсу). 2003 році закінчила Одеський коледж стандартизації, метрології та сертифікації і отримала базову вищу освіту за напрямком підготовки " Метрологія та вимірювальна техніка"
2005р закінчила з відзнакою Національний аерокосмічний університет ім. Н. Є. Жуковського "ХАІ"- отримала повну вищу освіту та здобула кваліфікацію фахівця із стандартизації, сертифікації та якості.
2002-2004 працювала на заводі ВАТ" Трібо " комірником сировини, напівфабрикатів та готової продукції.
2005 р. вийшла заміж та народила сина Макара (три роки була в декретній відпустці).
2008р після складених відповідних іспитів прийнята на роботу кредитним фахівцем у ТОВ " Банк Ренесанс Капітал " (в цьому ж році банк припинив свою діяльність).
2008р прийнята на роботу контролером - касиром в ВАТ" Державний ощадний банк України ". Протягом роботи в банку отримала пропозицію, що до зміни роботи (за дипломом)
З початку 2009р та до кінця 2010 р працювала начальником відділу з якості в компанії ТОВ " Круп'яний дім ". За наказом паралельно була призначена керівником проекту" Впровадження системи ХАССР на підприємстві". Виконувала обов'язки директора з питань виробництва . Мала гарні результати , що до покращення  якості продукції, та організації виробництва в цілому.
2010 році за запрошенням перейшла на ТОВ " Маревен Фуд Україна " директором департаменту з виробництва . За наказом очолювала проект" Будівництва виробництва ".
2011 р за сімейних обставин вимушена була покинути роботу.