66 вулиць та інших поіменованих об’єктів міста переіменовано

|  19. 02. 2016

Таке рішення прийняли депутати міської ради на сесійному засіданні 18 лютого.

Даному рішенню передувала велика робота, яку провела спеціальна робоча група. До її складу ввійшли історики, громадські активісти, фахівці сфер культури та архітектури.

З 01 липня до 01 вересня 2015 року тривало громадське обговорення пропозицій по перейменуванню вулиць та інших поіменованих об’єктів міста Біла Церква відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та ін.

Було запропоновано перелік вулиць та інших поіменованих об’єктів міста, які підлягають перейменуванню та пропозиції з обґрунтуванням нових назв.

З усією  необхідною інформацією (переліком вулиць, пропозиціми, тощо) бажаючі мали можливість ознайомитися на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради.

Опрацьовані пропозиції були знову винесені на громадське обговорення. Варіанти щодо назв надавалися у відділ культури і туризму та в управління містобудування та архітектури.

В результаті, відповідне рішення було винесено на засідання сесії.

Із переліком вулиць міста, які будуть перейменовані найближчим часом та іхніми новими назвами можна ознайомитися тут.