Зик Антон Сергійович

Зик Антон Сергійович народися 19 жовтня 1988 року в селі Великополовецьке Сквирського району Київської області. Українець, громадянин України, неодружений.

З вересня 1995 року до липня 2006 року навчався у Великополовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, де одержав атестат про середню освіту з відзнакою та срібну медаль за успіхи у навчанні.

У вересні 2006 року вступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на юридичний факультет. В 2010 році отримав диплом бакалавра за спеціальністю право. В цьому ж році закінчив навчання на військовій кафедрі та отримав звання молодшого лейтенанта. У вересні 2010 року вступив до магістратури юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Навчався на кафедрі земельного та екологічного права. В 2012 році отримав диплом магістра правознавства.

За час навчання в університеті був членом студентської ради гуртожитку протягом 4 років. Неодноразово нагороджувався грамотами за вагомий внесок та активну участь у діяльності студентської ради юридичного факультету.

З 16.05.2013 року головний спеціаліст сектору державного земельного кадастру Відділу держземагентства у м. Білій Церкві Київської області.

З 01.10.2015 року в зв'язку з реорганізацією переведений на посаду головного спеціаліста з державного геодезичного нагляду Відділу Держгеокадастру у м. Білій Церкві Київської області, де і працюю по сьогоднішній день.