Маслянко Павло Михайлович

Дата і місце народження: 08  липня  1965р., Вінницька обл., Гайсинський р-н с.Митків

Освіта:
            У 1980 – 1984 рр. – Медичне училище у м.Гайсин. Спеціальність: фельдшер
            У 1986 – 1991 рр. – Київський медичний інститут. Спеціальність:  стоматологія, кваліфікація : лікар-стоматолог.
            У 2001 – 2004 рр. – Національна Академія державного управління при Презитенті України. Спеціальність - державне управління;  кваліфікація – магістр державного управління.

Трудова діяльність:
            У 1984 році – Барська районна лікарня. Посада фельдшера
            У 1991 – 1994 рр. – Обласна стоматологічна поліклініка, лікарем інтерном.
            У 1994 -  Створив  стоматологічний центр «Беладент», який на даний час є одним з найкращих в Київській області в сфері стоматології, як по кадрам, так і в використанні новітніх технологій лікування та обладнання. На даний час ми маємо таку матеріально технічну базу яку не має жодна стоматологічна клініка в нашій області: панорамний апарат з використанням цифрової системи 3D, панорамний рентген апарат з цифровою томографією, дентальний рентген апарат, рентгенівська система цифрової обробки зображень. На даний час в клінікі 48 чоловік працюючих, з них 14 лікарів, 16 молодший медичний персонал, а також адміністрація та інший персонал.
          З 2014 року мною був створений ще один медичний заклад загальної медицини ПП «Беладент» в якому працюють 28  фахівців різних медично-лікувальних, оздоровчих, консультативних напрямків.

Додаткові відомості:

З 1991 року постійно проживаю в м. Біла Церква, 22 роки керуючи фірмами в області медицини, я знаю проблеми нашого міста і бачу можливості їх вирішення в цій галузі.
            Рідна мова – українська, вільно володію, вивчаю англійську та іспанську мови.
            Практичний досвід роботи з комп’ютером.