Слюсар Олександр Володимирович

Слюсар Олександр Володимирович, народився 14 жовтня 1986 року в м.Бельци Молдова. У 1994році пішов у перший клас ЗОШ І — III ступенів №5 Одеської області Кодимського району с.Будеї. У 2004 році після закінчення школи вступив до Одеського Інституту Сухопутних Військ імені Ленніна на факультет бойове застусування механізованих підрозділів». У 2008 році закінчив повний курс згаданого університету за спеціальністю «Бойове застосування та управління діями підрозділів» та здобув кваліфікацію спеціаліста. Зсерпня 2008 року по грудень 2015 року працював за фахом офіцера військового управління тактичного рівня на посаді командира механізованого взводу військової частини А 2167.3 травня 2014 прийняв посаду командира механізованої роти.