Про організаційні та протиепідемічні заходи спрямовані на попередження поширення захворювань на грип та гострі респіраторні захворювання серед населення міста

Дата :
2016-01-18

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

18 січня 2016 р.                               м. Біла Церква                                    № 5-Р

Про організаційні та протиепідемічні заходи
спрямовані на попередження поширення
захворювань на грип та гострі респіраторні
захворювання серед населення міста

У зв’язку з перевищенням епідемічного порогу інфекційної захво¬рю¬ваності (20% від кількості дітей), за поданням начальника Білоцерківського міського управління Головного управління Держсанепідслужби у Київській області, головного державного санітарного лікаря міста Білої Церкви від 18 січня 2016 року №01-28, з метою запобігання збільшення захворюваності на грип і гострі респіраторні захворювання та уникнення епідемічних ускладнень:
     1.Призупинити навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах м. Білої Церкви з 19 січня 2016 року по 22 січня 2016 року.
   2.Виконавцям неухильно  дотримуватися Комплексного плану організаційних та протиепідемічних (профілактичних) заходів, направлених на попередження поширення захворювань  на грип та гострі респіраторні захворювання серед населення, уникнення епідемічних ускладнень та можливих летальних наслідків від грипу в місті в епідемічний сезон 2015-2016 років, затвердженого рішенням постійної комісії  з питань ТЕБ і НС (протокол №13 від 19 листопада 2015 р.).
     3.Підприємствам, установам, організаціям, незалежно від форми власності та підпорядкування вдатися до обмеження проведення масових заходів.
      4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Антонюка М.А.

Міський голова                         Г.А.Дикий