|  24. 02. 2015

24 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання члени виконавчого комітету прийняли рішення про проведення весняного двомісячника санітарного очищення,  озеленення та благоустрою  м.Біла Церква, що триватиме з 23 березня по 22 травня ц.р., загальноміську толоку буде проведено 04 та 25 квітня поточного року.

Члени виконавчого визначили балансоутримувача ¼ частини житлового будинку № 239 по вулиці Чапаєва в м.Біла Церква, прийняли рішення про деякі питання щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами, обладнання вул.Осипенко пристроями примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, взяли до відома інформацію начальника управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради по роботі управління  із зверненнями громадян.

Під час засідання також було встановлено режим роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, внесено зміни до плану діяльності виконавчого комітету міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015р., затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 09.12.2014р № 447 та розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.