ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тарифи на ритуальні послуги»

Дата : 
2015-02-13

Проект регуляторного акту про тарифи на ритуальні послуги розроблено в зв’язку з гострою необхідністю регулювання діючих з 09 квітня 2013 року тарифів на окремі види ритуальних послуг, що надаються населенню Комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг» та є збитковими для підприємства, що їх надає, і потребують перегляду до рівня їх собівартості з мінімальною рентабельністю.

Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні  та Закону України про поховання та похоронну справу” та ст. 9 Закону України  „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту  регуляторного акта: “ Про тарифи на ритуальні послуги”.

Метою прийняття даного рішення є: Встановлення мінімальної вартості надання ритуальних послуг, що складають мінімальний перелік послуг необхідних для поховання померлого з урахуванням інтересів населення та фактичних витрат суб’єкта господарської діяльності, на їх надання.

З проектом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів www.bc-rada.gov.ua та в планово-економічному відділі Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг» за тел. 39-15-17, 39-13-38.

Термін прийняття зауважень та пропозицій до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу розробником даного проекту за адресою: м. Біла Церква, вул. Росьова,7, КП БМР „Спецкомбінат з надання ритуальних послуг”, планово-економічний відділ щоденно з 8-00 до 17-00, крім суботи та неділі.