20-й дитячий музичний фестиваль школи мистецтв №1 «Різдвяні зорі-2014»

|  29. 12. 2014

26 грудня в м.Біла Церква відбувся ювілейний 20-й дитячий музичний фестиваль школи мистецтв №1 «Різдвяні зорі-2014».

Виступаючи перед присутніми, міський голова В.Савчук привітав учасників з початком фестивалю, наголосив на важливому значенні розвитку музичного мистецтва серед підростаючого покоління, адже музика є одним із основних елементів культурного та естетичного виховання. Зазначив, що проведення фестивалю школою мистецтв №1 є традиційним, і в цьому велика заслуга педагогічного, учнівського колективів та батьків. Завдяки фестивалю жителі міста можуть побачити творчість юних білоцерківців.

Відмітив, що у зв’язку із економічною кризою поточний рік був важким щодо забезпечення фінансування сфери культури міста, але, незважаючи на складнощі, міською владою було знайдено шляхи збереження мережі музичних шкіл Білої Церкви.

Міський голова В.Савчук привітав присутніх із Новорічними та Різдвяними святами, побажав юним артистам нових творчих досягнень та вручив кращим учням школи мистецтв №1 подяки виконавчого комітету міської ради та солодощі.

В ході фестивалю присутні мали змогу прослухати концертні виступи вихованців школи мистецтв № 1 (директор-Л.Крижешевська).

В заході взяли участь представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.