Засідання антикризового енергетичного штабу міста Біла Церква

|  25. 11. 2014

25 листопада в м.Біла Церква відбулося засідання антикризового енергетичного штабу міста Біла Церква, яке за дорученням міського голови, начальника штабу В.Савчука провів його заступник В.Гнатюк.

В ході засідання присутні були поінформовані про ситуацію щодо обмеження теплопостачання масиву Леваневського. Так, ПрАТ «Білоцерківська ТЕЦ» здійснило зниження температури води в мережі від 90 до 34 градусів, що призвело до зниження температури повітря в житлових будинках до рівня, який не відповідає санітарним нормам. Різкий перепад температури води в мережі при умовах низької температури повітря, може спричинити пошкодження магістральної труби теплопостачання «ТЕЦ-місто».

Заступник міського голови зазначив,що дана ситуація може спричинити техногенну катастрофу державного рівня, наголосив на порушенні керівництвом ПрАТ «Білоцерківська ТЕЦ» Закону України «Про теплопостачання» в розділі постачання та транспортування теплової енергії, зменшення обсягів постачання теплової енергії в опалювальний період.

За результатами обговорення присутні прийняли рішення по забезпеченню роботи всіх необхідних аварійних служб Білої Церкви в цілодобовому постійному режимі, управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради забезпечити підготовку до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій. Присутні рекомендували керівництву ПрАТ «Білоцерківська ТЕЦ» невідкладно забезпечити необхідний обсяг теплової енергії для надання послуг теплопостачання в мікрорайоні Леваневського. На засіданні були присутні журналісти місцевих ЗМІ.