Пленарне засідання шістдесят шостої сесії Білоцерківської міської ради

|  21. 11. 2014

20 листопада відбулось пленарне засідання шістдесят шостої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

В ході сесійного засідання депутати міської ради підтримали ряд депутатських запитів, серед яких – запит Г.Дикого щодо перегляду Кабінетом Міністрів України соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії;   щодо надання роз’яснення Національною комісією, що здійснює державне регулювання в сфері комунальних послуг обґрунтованості збільшення тарифу на водопостачання та водовідведення в м.Біла Церква;  А.Короля щодо надання роз’яснення Національною комісією, що здійснює державне регулювання в сфері комунальних послуг передбачення в структурі тарифу на водопостачання та водовідведення  коштів на повірку лічильника.

Депутати міської ради взяли до відома інформацію прокурора м. Біла Церква про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури м.Біла Церква, інформацію Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області щодо стану боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності в місті.

Під час сесійного засідання депутати міської ради взяли до відома інформацію про виконання Програми профілактики та протидії злочинності та правопорушенням в м.Біла Церква  на 2012-2015 рр., затвердили звіт про виконання бюджету м.Біла Церква за 9 місяців 2014р., внесли зміни та доповнення до рішення міської ради від 23.01.2014р. № 1142-53-VI «Про бюджет м.Біла Церква на 2014 рік».

Депутати міської ради затвердили рішення про переможця конкурсу з передачі в концесію цілісного майнового комплексу комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа».

В ході сесійного засідання депутатами міської ради були внесені зміни та доповнення до рішення міської ради від 29.12.2010 року № 16-03-VI «Про утворення виконавчого комітету  міської ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу» та внесені зміни до Регламенту Білоцерківської міської ради VI скликання, затвердженого рішенням міської ради  від 17 грудня  2010 р. № 08-02-VI.

Під час засідання було затверджено детальний план території по вул.Леваневського з корегуванням транспортної розв'язки, прийнято рішення про деякі питання реалізації Програми  забезпечення жителів міста муніципальним житлом на 2013-2018 рр., внесено зміни та доповнення до Положення «Про Премію Білоцерківської міської ради за внесок молоді у розвиток  місцевого самоврядування», затвердженого рішенням Білоцерківської міської ради  від 30.05.2008 р. №770 та прийнято рішення присудити дану премію М.Василенку - молодому художнику, скульптору, володарю гранта Президента України для обдарованої молоді на 2013р. для реалізації проекту «Відновлення та збагачення дендропарку «Олександрія» скульптурними пам’ятниками».

В ході засідання також було розглянуто ряд земельних та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

Відповідно до протокольного доручення депутат міської ради Г.Дикий доповів  про проведене спільне виїзне засідання щодо виконання умов концесійного договору концесіонером ТОВ «Білоцерківвода».

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради –М.Бондаренко, К.Бугайчук, Г.Дикий, Л.Дригало, С.Істомін, О.Кучер, Л.Маринкевич, Г.Музиченко, В.Панасов, Ю.Петрик, В.Рабенок, В.Ямковий, Я.Яременко та ін.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, прокурор м. Біла Церква О.Бутович, заступник начальника Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області С.Возненко, заступник начальника Білоцерківського міжрайонного відділу Управління СБУ в м. Києві і Київській області Д.Шимановський, начальник Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Київській області В.Богдан, начальники ряду структурних підрозділів міської ради, представники міських громадських організацій та ЗМІ.