Виїзне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті

|  28. 02. 2013

26.02.2013 року відбулося чергове виїзне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради на базі Білоцерківської виправної колонії №35.

В роботі засідання  спостережної комісії взяли участь:

представники Білоцерківської виправної колонії №35:

- заступник начальника Білоцерківської виправної колонії (№35) з соціально-виховної та психологічної  роботи – Пешехонов О.М.

- начальник відділу по контролю за виконанням судових рішень  Білоцерківської виправної колонії (№35) – Стешин І.П.

На засідання були запрошені представники управлінь та відділів міської ради:

Гульченко С. М. - головний спеціаліст відділу по соціальному обслуговуванню пенсіонерів, інвалідів та малозабезпечених громадян управління соціального захисту населення  Білоцерківської міської ради.

Грабчак О. Г. -  фахівець із соціальної роботи  Центру  соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

У порядку денному  засідання   спостережної комісії були розглянуті питання:

1. Про подання Білоцерківської виправної колонії № 35  щодо умовно-дострокового звільнення засуджених осіб з місць позбавлення волі – 14 осіб.

2. Про  постанови  начальника Білоцерківської виправної колонії № 35 щодо зміни умов тримання  засуджених в межах  виправної колонії – 2  особи.

По завершенню засідання спостережної комісії було проведено особистий прийом засуджених та  надані відповіді  на їх  запитання.