День вшанування пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні

|  26. 11. 2012

24 листопада в м.Біла Церква було проведено ряд заходів у зв’язку з Днем вшанування пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні.

Зокрема, біля пам’ятного знаку жертвам голодомору та політичних репресій священнослужителями Білоцерківської єпархії Української православної церкви проведено траурну панахиду по загиблих.

Цього ж дня відбулися хресна хода та мітинг-реквієм.

Від імені міського голови В.Савчука до учасників мітингу звернувся його заступник М.Антонюк, який зазначив, що Голодомор 1932-1933 років став найбільшою трагедією українського народу, наголосив на необхідності вшанування пам’яті загиблих в роки голодомору і політичних репресій та акцентував увагу на важливості недопущення повторення таких трагічних подій.

Представники Української православної церкви Київського патріархату відслужили заупокійну літургію за душами померлих.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять тих громадян, які стали жертвами голодомору та політичних репресій в Україні, а до пам’ятного знака покладені квіти та поставлені запалені свічки.

У заході взяли участь архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин, депутати та члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, представники громадськості та місцевих ЗМІ.