Візит голови Київської обласної державної адміністрації А.Й.Присяжнюка до м.Біла Церква

|  29. 12. 2011
29 грудня в м.Біла Церква з робочим візитом перебував голова Київської обласної державної адміністрації А.Й.Присяжнюк, в ході якого відбулася його зустріч з громадськістю міста.

В ході візиту голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк поінформував про заходи, які проводяться обласною владою щодо реалізації державної політики в сфері соціально-економічного та культурного розвитку Київської області. Зупинився на основних напрямках діяльності Київської обласної державної адміністрації щодо підтримки та сприяння забезпеченню життєдіяльності Білої Церкви. Зокрема, наголосив на тому, що в поточному році на розвиток міста були залучені та направлені значні кошти з державного та обласного бюджетів. Так, на придбання квартир для військовослужбовців, звільнених в запас, було виділено близько 13 млн.грн. На завершення будівництва та комплектацію нового приміщення спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІст.№16 з державного бюджету виділено 9 млн.грн. та 500тис.грн. з обласного бюджету. З метою покращення дорожнього покриття в Білій Церкві було направлено 12 млн. грн.. на асфальтування доріг міста.

Голова Київської обласної державної адміністрації також акцентував увагу на роботі, проведеній обласною владою з метою залучення 11млн.700тис.грн. для придбання 6 нових сучасних тролейбусів. Також для ремонту та реконструкції Будинку органної та камерної музики з обласного бюджету виділено 200тис.грн.

На заході голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк запевнив присутніх, що і в подальшому також буде приділятися значна увага розвитку Білої Церкви, оскільки це найбільше місто на Київщині. Зазначив, що в 2012році буде підтримано реконструкцію шляхопроводу по Сквирському шосе, прийняття ПК ВАТ «Росава» до спільної власності територіальних громад Київської області, будівництво спортивного комплексу, дошкільного навчального закладу та ін.

Голова Київської обласної державної адміністрації також зупинився на заходах, які проводяться в Київській області по впровадженню інвестиційних проектів, будівництву нового хлібокомбінату, спорудженню заводу по випуску сучасних будівельних труб та ін..

В ході заходу голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк вручив 37 ордерів на квартири військовослужбовцям, звільненим в запас, 2 ордери –воїнам-афганцям, інвалідам І групи. Також були вручені ключі від 6 тролейбусів водіям комунального підприємства міської ради «Тролейбусне управління» та дитяча коляска і подарунки родині Яцунів, у яких народилася двійня.

Міський голова В.Савчук висловив слова вдячності голові Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюку за його сприяння та підтримку життєдіяльності Білої Церкви та висловив сподівання на подальшу співпрацю. Міський голова подарував голові Київської обласної державної адміністрації альбом із фотокартками, де висвітлено всі заходи за його участю, що відбувалися в м.Біла Церква.

В ході візиту відбулася символічна екскурсія учасників зустрічі на нових тролейбусах по м.Біла Церква.

.