Про організацію та проведення у 2020 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» в м. Біла Церква

Дата :
2020-09-04

Про організацію та проведення у 2020 році

Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» в м. Біла Церква

Відповідно до ст. 53 Конституції України та Законів України «Про охорону дитинства», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про загальну середню освіту», службою у справах дітей Білоцерківської міської ради спільно з управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради, Білоцерківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Білоцерківським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Київській області у вересні-жовтні поточного року в м. Біла Церква проводитиметься Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» з метою запобігання дитячій бездоглядності і безпритульності, зокрема виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до навчання у освітніх закладах міста та соціального-правового захисту виявлених дітей.

Всіх, кому стане відомо про таких дітей, просимо інформувати службу у справах дітей за тел. 5-22-42, 5-22-46, 5-15-58 та по E-mail: [email protected]

Начальник служби у справах дітей                                   Валентина Кисельова