Координаційна нарада учасників Програми розвитку еко-індустріальних парків в Україні

|  21. 05. 2020

Координаційна нарада учасників Програми розвитку еко-індустріальних парків в Україні:

21 травня 2020 року відбулася координаційна нарада учасників Програми розвитку еко-індустріальних парків в Україні в форматі zoom-конференції.

Ця Програма впроваджується Організацією Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) спільно зі Світовим банком й реалізується через Швейцарське бюро співробітництва в Україні (SECO) при посольстві Швейцарії в Україні.

Біла Церква здобула унікальний шанс стати учасником цієї Програми, так як промисловий майданчик Комунального підприємства Білоцерківської міської ради "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс"  працює за аналогом індустріального парку і має достатньо ресурсів для розвитку в напрямку еко-індустріального парку. Участь у Програмі дасть змогу визначити та розробити конкретні рішення, спрямовані на перехід індустріального парку до еко-індустріального парку.

В координаційній нараді взяли участь майбутні члени наглядової ради Програми:

Петра Швагер - голова департаменту з питань промислового розвитку ЮНІДО

Ніколас Гігас - заступник директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні

Антон Клещов - виконуючий обов'язки координатора проекту ЮНІДО

Андрій Мельник – начальник відділу інструментів залучення інвестицій департаменту залучення інвестицій Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Сезар Барахона - міжнародний експерт

Бранко Дуніч - міжнародний експерт

Юлія Земецька – начальник управління економіки Білоцерківської міської ради

В ході наради були розглянуті наступні питання:

1. Презентація робочого плану впровадження Програми  на 4 роки (2020-2024рр) та окремо на 2020 рік, в тому разі плану стратегічних комунікацій.

2. Основні позиції проєкту Статуту наглядової ради Програми.

3. Пропозиції щодо складу наглядової ради Програми.

4. Погодження дати засідання наглядової ради Програми в червні 2020 року.

Учасники координаційної наради учасників Програми розвитку еко-індустріальних парків в Україні висловили сподівання на активізацію виконання заходів Програми, запланованих на 2020 рік, по мірі скасування карантинних обмежень.