Білоцерківська місцева прокуратура Київської області інформує

Дата :
2020-05-05

07.05.2020

Місцевого жителя 1999 року народження, засуджено за вчинення серії грабежів до покарання у виді позбавлення волі.

06/05/2020

Білоцерківською місцевою прокуратурою вживаються заходи щодо повернення у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області нежитлового приміщення площею понад 300 м кв.

05.05/2020

Судитимуть державного реєстратора за незаконні оборудки з нерухомістю в місті Біла Церква

Судитимуть начальника місцевого відділу державної виконавчої служби за незаконний продаж квартири

Насильство в сім’ї – не спосіб виховання дитини

Виявлено шахрая, який за допомогою мережі інтернет незаконно збагачувався перебуваючи за ґратами.

Вручено обвинувальний акт особам, які за попередньою змовою вчинили напад на мешканку м. Біла церква, зґвалтувавши останню при цьому поставивши її в небезпеку зараження ВІЛ інфекцією.