Повідомлення про дату і час проведення розгляду справи № 640/2876/20 в Окружному адміністративному суді міста Києва за адміністративним позовом Акціонерного товариства «Українська залізниця»

Дата :
2020-02-28

про дату і час проведення розгляду справи № 640/2876/20
в Окружному адміністративному суді міста Києва за адміністративним позовом Акціонерного товариства «Українська залізниця» в особі регіональної філії «Південно-Західна залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця» до Білоцерківської міської ради Київської області про визнання протиправним та скасування рішення Білоцерківської міської ради № 3986-73-VII від 27 червня 2020 року «Про встановлення місцевих податків і зборів в м. Біла Церква на 2020 рік»

В провадженні Окружного адміністративного суду міста Києва знаходиться справа № 640/2876/20 за адміністративним позовом Акціонерного товариства «Українська залізниця» в особі регіональної філії «Південно-Західна залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця» до Білоцерківської міської ради Київської області про визнання протиправним та скасування рішення Білоцерківської міської ради № 3986-73-VII від 27 червня 2020 року «Про встановлення місцевих податків і зборів в м. Біла Церква на 2020 рік» в частині встановлення ставки земельного податку на земельні ділянки в місті Біла Церква для розміщення та експлуатації будівель та споруд залізничного транспорту (постійне користування) у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки землі.

Відповідно до ч. 4 ст. 264 КАС України доводимо до відома, що розгляд згаданої вище справи відбудеться  19 березня 2020 року о 14 год. 30 хв. в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва, за адресою: м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1, блок Б, 1 поверх, зал судового засідання № 35, суддя Огурцов О.П.

Білоцерківська міська рада