Українець, який хоче мати цифрові навички, може вільно їх набути

Дата : 
2020-02-05

Саме таку мету ставить перед собою Міністерство цифрової трансформації України, яке запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності. Це перша в історії України програма розвитку цифрових навичок громадян, і доступна вона в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua. Показниками ефективності виконання зазначеної цілі визначено: понад 6 мільйонів українців охоплені програмою розвитку цифрових навичок; 70% громадян, які пройшли програму, володіють навичками на базовому рівні.

На цій онлайн-платформі кожен громадянин зможе безкоштовно опанувати цифрові навички. Ініціаторами проєкту обрано сучасний формат навчання – освітні серіали за участю експертів та українських зірок. На платформі вже доступні освітні серіали: базові серіали із цифрової грамотності, «Цифрові навчити для вчителів», серіал для батьків «Безпека дітей в Інтернеті». Протягом 2020 року на онлайн-платформі з’являтимуться нові освітні серіали.

Міністерство цифрової трансформації України також планує забезпечити можливість проходження навчання на онлайн-платформі у 6000 комп’ютеризованих бібліотеках України.

Проєкт реалізується відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України №849 від 29 вересня 2019 року.

За інформацією Міністерства цифрової трансформації України