Уряд затвердив порядок надання державного пільгового кредиту на придбання житла ВПО та учасниками АТО/ООС

|  03. 12. 2019

Змінами до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» передбачено нову бюджетну програму «Надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил на придбання житла». Кредит буде надаватися на термін до 20 років, а відсоткова ставка становитиме 3% річних.

Об’єктом кредитування може бути квартира у багатоквартирному будинку або одноквартирний житловий будинок (як новобудови так і вторинний ринок), якщо житло прийнято в експлуатацію не більше ніж 25 чи реконструйовано не більше ніж 15 років тому.

Одержувачі кредиту самостійно обирають житлові об’єкти.

В день укладання кредитного договору позичальник має сплатити власний внесок не менше 6%.

Розподіл бюджетних коштів між адміністративно-територіальними одиницями здійснює Мінрегіон пропорційно кількості зареєстрованих заяв у відповідному регіоні.

Перелік осіб, що у поточному році отримають кредит, схвалюється комісією, склад якої затверджує Мінрегіон.

Подати заяву про намір участі у відповідній програмі та детальніше ознайомитись з її умовами можна за посиланням:

https://kyiv.molod-kredit.gov.ua/zhytlovi-prohramy/kredyt-dlya-vpo-ta-ato-oos

Звертаємо увагу!

Прийняття заяв про намір отримати кредит буде припинено 05 грудня 2019 року
о 18.00 год.

У разі виникнення питань щодо подання та/або реєстрації заяви про намір отримати кредит на придбання житла громадян - учасників проведення антитерористичної операції та/або операції Об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб, можна звертатися за такими номерами телефону: (044) 275 01 39, (044) 284 0 685, (044) 284 0 696.

Інформація про затвердження Порядку надання державного пільгового кредиту на придбання житла ВПО та учасниками АТО/ООС розміщення на сайті Міністерства розвитку громад та територій України: http://www.minregion.gov.ua/press/news/uryad-zatverdiv-poryadok-nadannya-derzhavnogo-pilgovogo-kreditu-na-pridbannya-zhitla-vpo-ta-uchasnikami-ato-oos/ 

Інформація відділу обліку та розподілу житла
департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської рад