Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1»

Дата : 
2019-12-02

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються в Комунальному некомерційному підприємстві Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1»


Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 р. №1138 та з метою приведення тарифів на платні медичні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» у відповідність до фактичних витрат, пов’язаних з їх наданням, виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються в Комунальному некомерційному підприємстві Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1». Проект регуляторного акта передбачає встановлення розміру плати за послуги, що надаються в Комунальному некомерційному підприємстві Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1», підпорядкованого управлінню охорони здоров’я Білоцерківської міської ради.

Головним розробником проекту регуляторного акта є Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1»: 09100, м. Біла Церква, вул. Івана Мазепи, 65А. Е-mаіl: [email protected].

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua

Термін прийняття зауважень та пропозицій до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу приймаються в друкованому або електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта за адресою Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1»: м. Біла Церква, вул. Івана Мазепи, 65А, телефон/факс 6-73-63, 6-53-27 з 8-30 до 16-30 щодня (крім суботи та неділі). Е-mаіl: [email protected].