Telegram чат-бот міста Біла Церква

|  27. 11. 2019

Управлінням економіки Білоцерківської міської ради спільно із департаментом житлово-комунального господарства міської ради було створено Telegram чат-бот міста Біла Церква. Він інтегрований у систему центру оперативного реагування ДЖКГ.

Метою створення є зручний функціонал, який дозволить доволі швидко залишити відгук або повідомлення про проблему в місті, а оператори ЦОР направлять про неї інформацію до компетентної служби. Також там закріплені усі телефони центру, що дозволить за необхідності швидко здійснити пошук та зателефонувати.

Також за допомогою цього чат-боту містяни зможуть отримувати оперативну інформацію від комунальних служб про аварійні та планові ремонтні роботи, надзвичайні ситуації у місті та інше.

Приєднуйтеся до чат-боту та будьте в курсі всіх подій у місті!