Повідомлення про призначення пленарного засідання позачергової сімдесят шостої сесії Білоцерківської міської ради сьомого скликання

Відповідно до розпорядження від 10 вересня 2019 року № 2-09-37 «Про скликання пленарного засідання позачергової сімдесят шостої сесії Білоцерківської міської ради VII скликання» призначити пленарне засідання позачергової сімдесят шостої сесії Білоцерківської міської ради сьомого скликання 12 вересня 2019 року о 10 год у великій залі міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 15) з порядком денним:

1.

Про затвердження детального плану території частини сектору № 79 міста Біла Церква, обмеженого вулицею Толстого, провулком Толстого та вулицею Сквирське шосе орієнтовною площею 6,0 га

2.

3.

4.

Про внесення змін в  пункт 1  рішення міської ради від 30 травня 2019 року №3862-71-VII «Про поновлення договору оренди землі  фізичній – особі підприємцю Старущенку Олександру Олександровичу»

5.

Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду фізичній особі – підприємцю Кузьмінській Олені Олександрівні

6.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Карлінському В’ячеславу Михайловичу

7.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Олійнику Олегу Костянтиновичу

8.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Поповецькому Руслану Степановичу

9.

Про встановлення земельного сервітуту з громадянином Горбенком Олександром Володимировичем

10.

Про  надання дозволу на продаж земельної ділянки комунальної власності, яка знаходиться в користуванні фізичної особи – підприємця Крохмаленка Олександра Олександровича

11.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту громадянину Горбенку Олександру Володимировичу

12.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини  земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту фізичній особі – підприємцю Лиценку Олександру Григоровичу

13.

Про надання дозволу на  розроблення  технічної документації  із землеустрою  щодо поділу земельної ділянки Товариству з обмеженою відповідальністю «ВАЛТОП»

14.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення   (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Саміщенко Анні Олександрівні

15.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду  з цільовим призначенням 03.10. Для будівництва та бслуговування будівель ринкової інфраструктури ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РОСЬБУДСЕРВІС»

16.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РОСЬБУДСЕРВІС»

17.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду з цільовим призначенням 03.07. Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РОСЬБУДСЕРВІС»

18.

Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ВІЛІЯ»

Місце проведення:
великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2019-09-12